اخبار

مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم خبر داد:

ارسال 840 هزار پیام صوتی بهداشتی به مشترکین تلفن ثابت استان

ارسال 840 هزار پیام صوتی بهداشتی به مشترکین تلفن ثابت استان
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم از ارسال 840 هزار پیام صوتی به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا به مشترکین تلفن ثابت و واگذاری 180 خط تلفن ثابت به مراکز بهداشت و درمان استان در کمتر از 48 ساعت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم ، سیدرضاموسوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به ارسال پیامک های بهداشتی افزود: با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و شورای تامین استان ومخابرات منطقه روزانه در چندین نوبت پیامکهای بهداشتی به تمامی مشترکین همراه اول استان ارسال و همچنین حدود 840 هزار پیام صوتی برای مشترکین تلفن ثابت با معرفی سامانه salamat.gov.ir ارسال شده است.

موسوی ادامه داد: به منظور کاهش مراجعات مردم به فروشگاهای سطح استان، با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای  تعداد زیادی از فروشگاهها محصولات وخدمات خود را به صورت اینترنتی عرضه می کنند که  می توان از فروشگاههای اینترنتی زود مارکت، باسلام، اکالا، هایپرچی، نیک آرمان و در حوزه دارو و بهداشت فروشگاه لیما و انواع خدمات از فروشگاه آمیار 24  نام برد.

وی در مورد نحوه دسترسی شهروندان به خدمات فروشگاههای اینترنتی اظهار کرد: از طریق صدا وسیما، فضای مجازی و سامانه های مختلف و سایتهای خبری در سطح استان اطلاع رسانی گستردهای در این مورد به عمل آمده است.

 

 

 

۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶
تعداد بازدید : ۱۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید