اخبار

در خانه بمانیم و بازی سازی یاد بگیریم

در خانه بمانیم و بازی سازی یاد بگیریم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، از آموزش بازی سازی به صورت آنلاین و زنده در دو بخش مدلسازی سه بعدی و برنامه نویسی گیم توسط شرکت ژوری مانگ مجری نهاد گیم و انیمیشن در کردستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، فردین سعیدی، مدیرکل ICT این استان، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور، گفت: برای جلوگیری از شیوع این ویروس شرکت ژوری مانگ مجری"نهاد گیم و انیمیشن" رسته فناوری اطلاعات طرح تکاپوی استان کردستان اقدام به برگزاری کارگاههای آموزش بازی سازی به صورت آنلاین و زنده در دو بخش مدلسازی سه بعدی و برنامه نویسی گیم در استان کرده است.

وی هدف از برگزاری کلاسهای آموزش آنلاین علاوه بر آموزش مهارتهای بازی سازی، ایجاد زمینه اشتغال بصورت دورکاری برای فارغ التحصیلان حوزه فناوری اطلاعات استان دانست.

بر اساس این گزارش، شرکت ژوری مانگ با تجربه 10 ساله‌ فعالیت در حوزه تولید بازی و انیمیشنهای مختلف در پلتفرم های دسکتاپ، وب و موبایل، موفق به ایجاد اکوسیستم تولید بازی در 3 شهر استان کردستان نموده است که این مجموعه با حمایت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پتانسیل توسعه این اکوسیستم به عنوان الگوی موفق طرح تکاپو و همکاری بخش خصوصی و دولتی در کل استان را دارد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۱۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید