اخبار

مدیرکل ICT استان فارس:

اصلاح فرآیندهای اداری یکی از ارکان اصلی توسعه دولت الکترونیک است

اصلاح فرآیندهای اداری یکی از ارکان اصلی توسعه دولت الکترونیک است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان، اصلاح فرآیندهای اداری درون دستگاهی را یکی از ارکان اصلی توسعه دولت الکترونیکی در دستگاه ها عنوان کرد که دستگاه ها می توانند با لحاظ چارچوب شرح وظایف استانی و شهرستانی به اصلاح برخی از فرآیندهای موازی در دستگاه خود بپردازند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان فارس با حضور سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیگر دستگاه های اجرایی استان به ریاست جناب آقای نوروزی، رییس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل شد.
اولین دستور کار جلسه مذکور، تبیین و گزارش اهم اقدامات کارگروه توسعه دولت الکترونیکی و هوشمندسازی اداری استان فارس بود که در این راستا، سهرابی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بعنوان دبیر کارگروه مذکور، گزارش مربوطه را ارائه نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در این جلسه که به ریاست حسن نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس برگزار شد، با اشاره به ویروس کرونا از آمادگی بسترهای زیرساختی استان و تمهیدات پیش بینی شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شرایط موجود خبر داد و از دستگاه های اجرایی  استان خواست جلسات را بصورت غیرحضوری و ویدیو کنفرانس تشکیل دهند.
وی با اشاره به قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، برنامه جامع اصلاح نظام اداری و ضوابط فنی توسعه دولت الکترونیکی، برخی از وظایف دستگاه های اجرایی در راستای الکترونیکی نمودن خدمات بین دستگاهی در استان را خاطر نشان کرد و این موضوع را در ارزیابی سالانه دستگاه ها مهم و دارای امتیاز بالا عنوان کرد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، اصلاح فرآیندهای اداری درون دستگاهی را یکی از ارکان اصلی توسعه دولت الکترونیکی در دستگاه ها دانست که دستگاه ها می توانند با لحاظ و رعایت چارچوب شرح وظایف استانی و شهرستانی به اصلاح برخی  از فرآیندهای موازی در دستگاه خود بپردازند.
سهرابی در پایان گزارش شرح وظایف کمیته های امنیت، توسعه تجارت الکترونیک و توسعه دولت الکترونیکی ذیل کارگروه توسعه دولت الکترونیکی و هوشمند سازی اداری استان را ارایه کرد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱
تعداد بازدید : ۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید