اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام در بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار کرد:

پایداری سرویسهای ارتباطی در مسیرهای منتهی به مرز مهران

پایداری سرویسهای ارتباطی در مسیرهای منتهی به مرز مهران
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام با اشاره به پایش ارتباطات در ایلام استان اظهار کرد: با وجود تردد بیش از دو میلیون زائر از مرز مهران، در تامین ارتباطات پایدار هیچ گونه مشکلی نداریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام، عباس بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در بازدید از پایانه مرزی مهران با تاکید بر خدمت رسانی به زائرین اربعین گفت: از زمان شروع تردد زائرین از مرز مهران و همچنین پیش بینی تردد بیش از دو میلیون زائر، تامین ارتباطات پایدار زائرین در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و با هماهنگی بعمل آمده با اپراتور های تلفن همراه و شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات در تامین پهنای باند، ارتباطات استان نرمال است.

بیرامی ادامه داد: با توجه به تردد 60 درصدی زائرین از مرز مهران اپراتور سوم یک سایت سیار در پایانه مرزی راه اندازی کرده است و همچنین در مسیر رودخانه کنجانچم با توجه به گره ترافیکی، علاوه بر دو سایت قبلی یک سایت اپراتور دوم نیز به عنوان پشتیبان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام با اشاره به پوشش 3G و 4G در جاده های منتهی به مهران اظهار کرد: با همکاری اپراتور اول در محدوده پایانه مرزی چتر WiFi رایگان برای دسترسی زائرین به اینترنت پرسرعت راه اندازی شده و پست بانک علاوه بر باجه بانکی، دو عدد خودپرداز سیار در مرز مستقر کرده است.

وی از توزیع ماسک بین زائرین خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 52 هزار عدد ماسک نانو ارسالی از ستاد عتبات عالیات تهران در بین زائرین توزیع شده است .

بیرامی در پایان خاطرنشان کرد: اپراتور های تلفن همراه با برپایی موکب و باجه های سیار به زائرین ارائه خدمت می دهند.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
تعداد بازدید : ۲۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید