اخبار

برگزاری اولین جلسه رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان دولت در قم

برگزاری اولین جلسه رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان دولت در قم
اولین جلسه رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان دولت در استان قم باحضور مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ونماینده سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیو یی وسایر اعضا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات  و فناوری اطلاعات استان قم، سید رضا موسوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان ، در ابتدای جلسه مصوبه و قوانین و مقررات و اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی را تشریح کرد و گفت: سهم جریمه تخطی از هریک از مفاد موافقتنامه پروانه که از سوی سازمان تنظیم مقررات اعمال می شود برای هرسال مبلغ یک میلیارد ریال تعیین شده است.

وی در ادامه افزود : در صورت تکرار هر یک از تخلفات، میزان حداقل جریمه متعلقه دوبرابر جریمه وقوع تخلف در مرحله قبل است و در صورت وقوع چند تخلف، میزان جریمه، تجمیع جریمه های متعلقه به هر تخلف خواهد بود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم گفت: سازمان تنظیم مقررات می تواند علاوه بر جریمه های فوق به صورت همزمان از ضمانت اجراهای مقرراتی که در مصوبه سازمان ذکر شده استفاده کنند که عبارتند از امتیاز منفی، تعلیق فعالیت و لغو پروانه است.

موسوی در ادامه تصریح کرد: طبق آیین نامه، نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان به عهده سازمان تنظیم مقررات بوده و در صورت تصویب وزارت ارتباطات و تفویض اختیار از سوی سازمان تنظیم مقررات به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، نظارت و بازدید صورت می گیرد.

وی در ادامه افزود:در حال حاضر فرایند رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان بسیار طولانی و زمان بر است واین امر موجب عدم افزایش واگذاری خدمات دستگاههای اجرایی به دفاتر پیشخوان  می شود.

 
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷
تعداد بازدید : ۲۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید