اخبار

برگزاری پنجمین جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی فارس

برگزاری پنجمین جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی فارس
پنجمین جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی فارس در کارخانجات مخابراتی ایران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در ابتدا به تشریح روند پیشرفت کارخانه نوآوری فارس در محل شرکت کارخانجات مخابراتی ایران ITMC پرداخت و از استقرار این کارخانه تا یکماه آینده خبر داد.

 یلدا راهدار، عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی فارس نیز خواستار استفاده از ظرفیت عظیم این شرکت در راستای جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی شد. وی چالش پیش روی حوزه ارتباطات را بحث فناوری دانست و کارخانه نوآوری را فرصت مناسبی برای حل این چالش عنوان کرد.

رییس کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی فارس ابراز امیدواری کرد: فضای کسب و کار استان با راه اندازی کارخانه نوآوری متحول شود

 ساداتی، معاون برنامه ریزی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان دیگر سخنران این جلسه که خواستار معرفی و شفافیت بیشتر فعالیت کارخانه نوآوری برای جذب هرچه بیشتر فعالان و نخبگان شد.

در ادامه، مریخی به نمایندگی از  رضوانی مدیر عامل شرکت کارخانجات مخابراتی ایران گزارشی از دستاوردهای کارخانجات مخابراتی ایران و برنامه های آینده این شرکت را ارایه نمود.
در پایان، اعضای کمیسیون از سامانه آبیاری هوشمند و کارخانه نوآوری فارس بازدید و از نزدیک با توانمندی های مجموعه بزرگ صنعتی کارخانجات مخابراتی ایران آشنا شدند.

۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲
تعداد بازدید : ۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید