اخبار

تجلیل از برگزیدگان جشنواره داستان کوتاه تابش در شهرستان جهرم

تجلیل از برگزیدگان جشنواره داستان کوتاه تابش در شهرستان جهرم
مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره داستان کوتاه تابش که با موضوع نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در آموزش و با حمایت مالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن سلامت شهرستان جهرم برگزار شد، با تقدیر از برگزیدگان این رقابت ادبی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس که به نیابت از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم حضور داشت ابتدا توضیحاتی در خصوص نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در یاددهی و یادگیری، قابلیت و توانایی دسترسی به اطلاعات، نقش فناوری اطلاعات در مقوله تدریس معلمان و یادگیری دانش آموزان ارائه کرد.

در این دوره از جشنواره داستان کوتاه تابش، 812 اثر از نویسندگان داخل و خارج از کشور با موضوع" ارتباطات و فناوری اطلاعات" به دبیرخانه چهارمین جشنواره بین المللی تابش ارسال شد و در مراسم اختتامیه از برگزیدگان این آثار در بخش های مختلف تقدیر شد.
همچنین از آذری جهرمی وزیر  ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان حامی مالی جشنواره و خیر اصلی ساخت مجتمع آموزشی آیت‌الله شب زنده دار که یکی از مدارس کاملا" هوشمند شهرستان می باشد و دیگر خیرین شهرستان جهرم با اهدای لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

چهارمین جشنواره داستان کوتاه «تابش» به همت پژوهش‌سرای دانش‌آموزی دکتر برنا و ابن سینا با همکاری مجمع خیرین ناتف، انجمن داستان شهرزاد جهرم و اداره‌ آموزش و پرورش شهرستان جهرم و با حمایت مالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعداد نویسندگی در فرهنگیان و دانش‌آموزان، خلق آثار ارزشمند، بسط و توسعه فنون و تکنیک‌های داستان‌نویسی و تشویق دانش‌آموزان و فرهنگیان به نوشتن و تکریم خیرین فرهنگی شهرستان جهرم اعلام شده بود.

 

 

 


۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید