پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد:

10 روستا از اینترنت پرسرعت برخوردار می‌شوند

10 روستا از اینترنت پرسرعت برخوردار می‌شوند
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: با راه اندازی سایت ارتباطی کره علیا در شهرستان دنا، بیش از 10 روستا با جمعیتی بالغ بر 2500 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، محمودرادمنش سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در سفر به روستاهای بخش توت نده شهرستان دنا که نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون، فرماندار دنا و جمعی از مدیران کل استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند گفت: وزارت ارتباطات 42 میلیارد ریال اعتبار برای احداث سایت ارتباطی در روستای کره علیا مصوب کرده که با راه اندازی آن بیش از ده آبادی و روستا با جمعیتی بالغ بر 2500 نفر از  اینترنت پرسرعت برخوردار خواهند شد.
وی با اشاره به عزم وزارت ارتباطات دولت سیزدهم برای رفع مشکلات ارتباطی مناطق محروم کشور افزود: اولویت کاری این مجموعه توجه به مطالبات مردم بخصوص در مناطق کمتر توسعه یافته است.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تصریح کرد: تلاش ما اینست که در پایان سال 1401 همه روستاهای بالای بیست خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند.

رادمنش با تقدیر از نگاه ویژه وزیر ارتباطات به استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: الحمدلله مجموعه وزارت ارتباطات در مدت چندماه توجه خاصی به استان ما در حوزه تخصیص اعتبارات توسعه ارتباطات روستایی داشته اند.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: در حال حاضر بیش از 130 روستای بالای 20 خانوار و فاقد پوشش شناسایی شده اند که از این تعداد اعتبار مورد نیاز برای تأمین پوشش 84 روستا ابلاغ شده و بقیه روستاها هم بزودی تأمین اعتبار می شوند.

رادمنش

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۴۶
تعداد بازدید : ۵۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید