پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد:

3000 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

3000  نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد از تصویب و ابلاغ اعتبار 42 میلیارد ریالی پروژه ارتباطی این مناطق خبر داد و گفت: بیش از 900 خانوار روستاهی تنگاری و روستاهای تابعه با جمعیتی بالغ بر 3000 نفر رفع خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، سیدمحمودرادمنش مدیرکل ارتباطات استان با حضور در میز خدمت در روستای تنگاری گفت: خدمات خیلی خوبی از طرف نظام جمهوری اسلامی به مردم مناطق محروم ارائه شده است.
این مقام مسئول اقدامات و خدمات دولت های مختلف را ارزشمند توصیف کرد و افزود: دولت سیزدهم با شعار بازگشت به آرمان های انقلاب تلاش می کند در مسیر ارج نهادن به عموم مردم به‌خصوص مردم نقاط دور از دسترس و کم برخوردار تر گام بردارد.
رادمنش توجه دولت سیزدهم به روستاها را از افتخارات این دولت برشمرد و گفت: دولت با تمام توان به دنبال برقراری توازن رفاهی و معیشتی در راستای عملیاتی کردن شعار عدالت انقلاب اسلامی است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، دهستان دشتروم شهرستان بویراحمد را از مناطق پرظرفیت استان برشمرد و تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان خادمان مردم رفع نگرانی ها و مشکلات این مردم است.
نماینده ارشد وزیر ارتباطات در استان، اقدامات وزارت ارتباطات دولت سیزدهم را به عنوان انقلابی در خدمات رسانی مطلوب و بی منت ارزیابی کرد و افزود: وزارت ارتباطات با تمام توان و با برنامه ای مدون پروژه عظیم ارتباطی فراگیر و با کیفیت را برای مردم آغاز کرده است.
رادمنش همچنین از تصویب و ابلاغ 42 میلیارد ریال اعتبار برای بهبود وضعیت پوشش روستای تنگاری و روستاهای تابعه خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه مشکل ارتباطی بخش وسیعی از جاده اصلی و ترانزیتی یاسوج به شهرهای جنوبی ایران و همچنین بیش از 900 خانوار روستاهی تنگاری و روستاهای تابعه با جمعیتی بالغ بر 3000 نفر رفع خواهند شد.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۳۶
تعداد بازدید : ۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید