پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار سرپرست اداره کل ICT فارس با فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان فارس

دیدار سرپرست اداره کل ICT فارس با فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان فارس
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، به مناسبت روز ارتش با فرمانده ارشد نظامی ارتش در استانهای فارس و کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، حمید سلیمان پور سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در دیدار با امیرسرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد که با همراهی مدیران واحدهای تابعه وزارت در استان فارس و به مناسبت 29 فروردین روز ارتش صورت گرفت، این روز گرامی را به فرمانده ارشد نظامی استان و خانواده عظیم ارتش تبریک گفت و از زحمات ارتش برای حفظ امنیت کشور و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.
وی در ادامه با ارایه گزارشی از وضعیت بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فارس و تاکید بر اهمیت توسعه در این بخش بعنوان پیشران برای سایر حوزه ها، خواستار افزایش تعاملات فیمابین و استفاده از ظرفیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تسهیل در توسعه بخش ICT در استان شد.
سلیمان پورمشکل تملک زمین برای نصب سایت های جدید توسط اپراتورها و همچنین حفاظت از تجهیزات و سایت های ارتباطی در استان را از مشکلات موجود برای توسعه شبکه توسط اپراتورها در استان برشمرد و در این خصوص خواستار حمایت و همکاری لازم برای واگذاری زمین از جانب ارتش برای احداث این سایت ها و صیانت لازم از زیرساخت های این بخش در استان شد.
 گفتنی است با توجه به حضور مدیران واحدهای تابعه وزارت در این جلسه در خصوص تسریع وتسهیل در تعاملات بین سازمانی در حوزه های ماموریتی واحدهای تابعه وزارت در استان فارس از جمله ادارات تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب، زیرساخت و اپراتورها با ارتش نیز در این جلسه تصمیماتی گرفته شد.
۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۲۳:۳۳
تعداد بازدید : ۷۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید